Kljub neprijaznemu vremenu in dežju nas je kar 300 prišlo prižgati praznične lučke našega mesta.

Hvala vsem, ki ste prispevali svoj delček k tej naši tradicionalni čarobni pravljici:

timu za lučke, kuharicam za odlične piškote in čaj, hišnikoma za pridne roke, otrokom in strokovnima delavkama iz oddelka Metuljčki za kulturni program in vsem ostalim zaposlenim v Vrtcu Mavrica Brežice za odlično opravljeno delo. Hvala dragim gasilcem iz Gasilske zveze Brežice za zagotovljeno varnost vseh obiskovalcev. Hvala Posavskemu muzeju Brežice, ki nam vsak december odpre vrata najlepšega dvorišča v mestu, Javnemu Podjetju Komunala Brežice, ki nam priskrbi stojnice in Bojanu Petelincu, ki nam pomaga pri čudoviti osvetlitvi in ozvočenju prostora. Hvala Občini Brežice in podjetju Elektronik Kranjc d.o.o. za pomoč pri organizaciji in usklajevanju prižiganja vseh mestnih lučk.

Želim vam prijazne praznične dni!

Ravnateljica: Silvija Komočar