Vsak december si vzamemo v Vrtcu Mavrica Brežice čas, da povabimo na praznično čajanko naše sodelavce, ki so že leta pred nami vsak na svojem področju razvijali predšolsko vzgojo in izobraževanje v Brežicah. Prav vsak od nas doda v času svoje službene aktivnosti del sebe v organizacijo, kjer smo zaposleni, in prav je, da danes ne pozabimo tudi na tiste, ki so zdaj že v zasluženem pokoju. Otroci in strokovni delavci oddelkov Sončki, Ribice in Metuljčki so upokojenke, ki so se našemu povabilu odzvale, navdušili s kratkim kulturno-umetniškim programom, nato pa smo se z njimi družili še v Božičkovi sobici.

Tako smo imeli možnost za objem, stisk roke, toplo besedo in za lepa voščila v letu, ki prihaja. Seveda želimo vse dobro tudi tistim upokojenim sodelavcem, ki se druženja niso mogli udeležiti. Se pa gotovo srečamo naslednje leto!

Ravnateljica: Silvija Komočar