Datum: 3. 3. 2021

Spoštovani!

Vabimo vas k vpisu vašega otroka v Vrtec mavrica Brežice v skladu z obvestilom Občine Brežice.

Vloga za vpis za šolsko leto 2021/22  je dostopna na spletni strani, lahko jo dobite tudi v vrtcu ali pa vam jo, na vašo željo sporočeno po e-pošti, pošljemo tudi po navadni pošti.

Zaradi ukrepov omejevanja širjenja covid-19 vas prosimo, da Vloge za vpis v največji možni meri oddajate:

vrtec-mavrica.svetovalna@guest.arnes.si.

O prejemu vloge po pošti ali e-pošti boste pisno obveščeni.

Vloge bomo vse dni razpisa, od 7. do 15. ure, sprejemali tudi osebno. Zaželeno je, da se, zaradi lažje organizacije in čim večje možnosti upoštevanja ukrepov za omejevanje širjenja covid-19, za osebno oddajo predhodno dogovorite po e-pošti  vrtec-mavrica.svetovalna@guest.arnes.si ali telefonu 07 499 13 75 ali 041 680 015, v času od 7. do 15. ure.

V vsakem primeru vam bomo, ob vaši izraženi želji, ponudili pogovor preko telefona, video klica ali osebno, vprašanja pa lahko pošljete tudi po e-pošti na naslov:  vrtec-mavrica.svetovalna@guest.arnes.si.

Veselimo se srečanja z vami in  novega šolskega leta!

Svetovalna delavka: Sonja Bobek Simončič                              Ravnateljica: Silvija Komočar